922/​6

Et par store franske kandelabre af forgyldt og bemalet bronze, monteret til el. Charles X form, 19. årh.s slutning. H. 86. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

20.000–30.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?