2420/2091
Chronograph af delvist guldbelagt stål. Ref 5980. Quartz. Rem af sort præget læder. Ø 37 mm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Senere uoriginal rem. Uret går ikke. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler skrue i rem.
Armbåndsure, 15. maj 2024
Vurdering
Hammerslag