2431/888
“Havdrengen”. Figurgruppe af patineret diskometal i form af dreng og fisk. Stemplet monogram Just A. Dessin 2114. H. 25.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering