2431/724
Richard Winther (f. Maribo 1926, d. Vindeby 2007)
Uden titel. Usign. Betegnet på bagsiden 1997 Juni 1, 2, 5, 9, 11, 17, 00 Dec. 17, 18. Olie på lærred. 60×50.
Original stand.
Fra
i
Vurdering
898539 | ||
234743 |