2434/588
Dansk snedkermester
Lang væghængt desk, front med tre skuffer. Monteret med metal beslag. H. 12. L 315 D. 36.
Løse ben medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Enkelte skjolder.
Moderne kunst og design, 20. august 2024
Vurdering
Hammerslag