2110/911
Arne Jensen (, 20. årh.)
Landskab med græssende køer. Sign. Arne Jensen -53. Olie på lærred. 80×117.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Vurdering
Hammerslag