2445/922
Erling Torvits (, Danmark. 20. århundrede.)
Sæt på tre indskudsborde af palisander. Udført hos Heltborg Møbler. H. 51/48/47. L. 58/49/43. B. 36/32/28. (3)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering