2445/​922

Erling Torvits (, Danmark. 20. århundrede.)

Sæt på tre indskudsborde af palisander. Udført hos Heltborg Møbler. H. 51/48/47. L. 58/49/43. B. 36/32/28. (3)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?