Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Uden titel. Sign. Rob. Jacobsen med dedikation. Litografi i farver. Lysmål 52×67.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Nederst med fugtskjolder.
824430 |