2420/1270
Taske af bordeaux læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig baglomme, tre indvendige lommer og bordeaux stof for. H. 20 x B. 25 x D. 7 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 15. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
20 bud