2431/865
Kuang Ling (f. Leshan 1970)
Komposition med guldregn og gran. Sign. og dateret. Mixed media på papir med stofbort. Billedfelt 67×67. Bladstørrelse 89×89. Uindrammet.
Fra
i
Vurdering