877/176
Keshan tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. Ca. 1960. Sjælden størrelse, 266×181.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: carpets@bruun-rasmussen.dk Condition report on request. Contact: carpets@bruun-rasmussen.dk
Tæpper, varia, møbler, ure, 28. februar 2018
Vurdering
Hammerslag