2119/150
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
Skibe ved kaj, Aalborg. Sign. V. Qvistorff 1932. Olie på plade. 34×45.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud