Sam Jedig (f. 1959)
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
Komposition. Sign. Hornsleth 98, Sam Jedig, 25/99. Litografi i farve. Bladstørrelse 76×57. Uindrammet