2436/847
Dansk møbeldesign
Fritstående tre-personers sofa med ben af eg, betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Stouby. L. 203.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||