877/810
Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013)
Uden titel. Sign. Förg - 88 samt 30.8.8. Pastel på papir. Bladstørrelse 35×27.
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund, Sverige (label på bagsiden).
Dette emne handles i fuldmoms
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag