2431/​909

Dansk møbeldesign

Entremøbel med spejl af teak. Top med skind, samt skuffer. Spejl: H. 84. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Top senere betrukket. Afslag og hak.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1074735 3.000 DKK