2431/909
Dansk møbeldesign
Entremøbel med spejl af teak. Top med skind, samt skuffer. Spejl: H. 84. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Top senere betrukket. Afslag og hak.
Fra
i
Vurdering
1074735 |