2431/​780

Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)

Sofabord af eg på hjul, plade af glas. Udført og mærket hos Getama. H. 40. L. 64. B. 48.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Eftersyn
Fra i Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?