2131/1247
Charmsarmbånd af 14 kt. guld prydet med ni charms af 14 kt. og 18 kt. guld. L. 19,5 cm. Vægt ca. 13,5 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Sikkerhedskæde mangler.
Smykker og Fashion, 4. august 2021
Vurdering
Hammerslag