2425/​113

Svensk kommode af bemalet træ, plade af miniteret sten. Gustaviansk stil, 20. årh. H. 86. B. 95. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

6.000 DKK

6.000 DKK