2425/113
Svensk kommode af bemalet træ, plade af miniteret sten. Gustaviansk stil, 20. årh. H. 86. B. 95. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag