2443/​846

Ubekendt design

Standerlampe af bambus. Skærm af akryl. H. 158.

Slitage, herunder ridser, mærker og tørrevner. Skærm er huller/defekter. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?