2431/785
Nanna Ditzel (f. København 1923, d. sst. 2005)
Seksarmet kandelaber af ahorn, lystylle-indsatser af messing. Udført og stemplet hos Brdr. Krüger, Denmark. H. 35. Diam. 34.
Almindelig brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
972056 | ||
862087 | ||
972056 |