1421/763
Holger J. Jensen (f. København 1900, d. Bretagne 1966)
Landskab med gård. Sign. monogram. Olie på lærred. 68×80.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 20. maj 2014
Vurdering
Hammerslag