Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
“Blokering”. Komplet serie fra udstillingen 28 billeder til Laika. Sign. Erik A. Frandsen, 11/16. Udgivet og trykt hos Brøndum. Litografi i farve. Bladstørrelse 49,5×39. Uindrammet.
Original stand.
903216 | ||
1134532 |