1831/166
Kinesisk low table af delvist forgyldt orientalsk træ. Front med malede dekorationer. 20. årh.s begyndelse. H. 47. B. 120. D. 27.
Almindelige brugs- og alderstegn.
Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018
Vurdering
Hammerslag