1831/​166

Kinesisk low table af delvist forgyldt orientalsk træ. Front med malede dekorationer. 20. årh.s begyndelse. H. 47. B. 120. D. 27.

Almindelige brugs- og alderstegn.

Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK