2435/​140

Rokoko konsol i ramme af bemalet og forgyldt træ og gesso, prydet med kæmninger og blomster. 18. årh. H. 69. B. 43.

Nedkortning af top i venstre side? Spejlfelt anløbent med overfladeridser. Brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

808896 1.500 DKK