2447/755
Rolf Rastad & Adolf Relling
Skænk af teak. Front med fire låger. Invendigt med skuffer og opbevaring. H. 82. L. 220. D. 46. Udført hos Gustav Bahus, Norge.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering