2431/​869

Dansk møbeldesign

Sofabord af teak, hylde med sjeneflet. Udført og mærket hos Villumsen & søn. 1960'erne. H. 54. L. 156. B. 54.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på pladen. Enkelte fletdefekter.

Fra i Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?