2040/923
Modulsofa bestående af to moduler med stel af forkromet metal, betrukket med sort alcantara. Udført og mærket hos Zanotta, Italien. L. 310. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|