2040/​923

Emaf Progetti

Modulsofa bestående af to moduler med stel af forkromet metal, betrukket med sort alcantara. Udført og mærket hos Zanotta, Italien. L. 310. (2)

Dette emne handles i fuldmoms
Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Auktion

Moderne kunst og design, 29. september 2020

Kategori
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Solgt

Hammerslag

2.100 DKK  

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
2.100 DKK
2.000 DKK