873/656
Annette Harboe Flensburg SKAL IKKE BRUGES
“Room with a Bay Window 1”, 2004. Sign. på bagsiden Anette H. Flensborg. Olie på lærred. 80×120. Uindrammet.
Dette emne handles i fuldmoms
Malerier & skulpturer, 26. september 2017
Vurdering
Hammerslag