2434/​588

Dansk snedkermester

Lang væghængt desk, front med tre skuffer. Monteret med metal beslag. H. 12. L 315 D. 36.

Løse ben medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Enkelte skjolder.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?