2427/707
Kaj Hansen & Jan Fugl, tilskrevet
Tre væglamper af hvid- og grønlakeret metal. 1980–90'erne. Antageligvis udført hos Lampas. H./B. 32. D. 18. (3)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt