2427/​707

Kaj Hansen & Jan Fugl, tilskrevet

Tre væglamper af hvid- og grønlakeret metal. 1980–90'erne. Antageligvis udført hos Lampas. H./B. 32. D. 18. (3)

Stand

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt