12103/97
Bjarne Winther Troelstrup (f. Århus 1934)
“Pyramidalsk forvandling”. Sign. B. W. Troelstrup 80. Olie på lærred. Lysmål 36×95,5. Rammemål 38,5×98.
God stand.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag