Foto endnu ikke klar
888/​527

Nature morte med blomster i blå krukke og appelsiner, ca. 1916. Usign. Olie på lærred. 45×59

NB: Withdrawn

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk

Malerier og skulpturer, 24. september 2019

Vur­dering

N/A

Dette emne er udgået