Foto endnu ikke klar
888/527
Nature morte med blomster i blå krukke og appelsiner, ca. 1916. Usign. Olie på lærred. 45×59
NB: Withdrawn
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 24. september 2019
Vurdering
N/A
Dette emne er udgået