2431/766
Just Andersen (f. Godhavn, Grønland 1884, d. Glostrup 1943)
Et par bordlamper af patineret diskometal. Stemplet monogram Just A,. dessin 80. H. ekskl. 30. H. inkl. skærmholder 50. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Retoucheringer. Restaureret. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Fra
i
Vurdering
800608 |