2444/​98

En samling kinesiske snusflasker af kulørt glas med overfang. 20.-21. årh. H. 6–7- (14)

Én mangler låg. Uden skeer.

Ældre malerier, møbler og varia, 28. oktober 2024

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.850 DKK

(Autobud) 1.850 DKK
1.800 DKK
1.500 DKK