2444/98
En samling kinesiske snusflasker af kulørt glas med overfang. 20.-21. årh. H. 6–7- (14)
Én mangler låg. Uden skeer.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag