Dansk maler, 19. årh.
Sommerfugle på en blomstrende snerle. Usigneret. Olie på lærred. 25,5×35.
Mindre krakeleringer, et minimalt stødmærke samt enkelte minimale afskalninger. Mærke efter blændrammen langs kant. Behov for rensning.
1152900 | ||
856082 (Autobud) | ||
1152900 | ||
856082 (Autobud) | ||
1078973 | ||
856082 (Autobud) | ||
1078973 | ||
856082 |