2440/1204
To skønvirke ravbrocher af sølv prydet med cabochonslebet rav. L. 9,2 og 7,8 cm. 20. årh.s begyndelse. (2)
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Den største mangler nål.
Vurdering
802673 | ||
124637 | ||
802673 | ||
1091286 |