2431/​750

Dansk snedkermester

Dækketøjsskab af bøg og teak. Front med to døre, Indvendig med hylder. Udført hos snedkermester Verner Birksholm. H. 150. B: 120. D.45.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Top med mærker og skjolder.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1017480 3.000 DKK