TEKNISK UHELD. Salg af emner er midlertidigt suspenderet. Hammerslag genoptages fra kl. 22:23
2437/​300

Napoleon III spejl i ramme af forgyldt træ og gesso. 19. årh. H. 100. B. 52.

Brugsslitage. Lille reparation på top.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?