2437/300
Napoleon III spejl i ramme af forgyldt træ og gesso. 19. årh. H. 100. B. 52.
Brugsslitage. Lille reparation på top.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag