921/467
John Copeland (f. Californien 1976)
“The Mouse ate the Cat again”, 2015. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 92×81.
Proveniens: V1 Gallery, København.
Moderne malerier, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag