922/312
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Uden titel. Sign. RJ, betegnet [utydeligt nummer] /70. Patineret jern. H. 50. B. 46. D. 26.
Proveniens: Privatsamling, Danmark. Antagelig erhvervet direkte fra kunstneren af nuværende ejers far.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud