2431/​915

Illum Wikkelsø, tilskrevet (f. 1919, d. 1999)

Sofabord med seksbenet stel af eg, plade af røgfarvet glas. 1960'erne. H. 44. Diam. 100.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
Fra i Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?