2431/915
Illum Wikkelsø, tilskrevet (f. 1919, d. 1999)
Sofabord med seksbenet stel af eg, plade af røgfarvet glas. 1960'erne. H. 44. Diam. 100.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
502454 |